mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: header
af: opskrif

en: Help
af: Hulp

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: closure
af: sluiting

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys
