mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: header
ar: ترويسة

en: Help
ar: المساعدة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Footer
ar: التذييل

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
