mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: header
ast: cabecera

en: Help
ast: Aida

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Footer
ast: Pie de páxina
