mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: header
ca: capçalera

en: Help
ca: Ajuda

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Footer
ca: Peu

en: Main menu
ca: Menú principal
