mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: header
cs: hlavička

en: Help
cs: Nápověda

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Main menu
cs: Hlavní menu
