mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: header
el: κεφαλίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Main menu
el: Κύριο μενού
