mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: header
fi: ylätunniste

en: Help
fi: Ohje

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Main menu
fi: Päävalikko
