mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: header
fil: ulunan

en: Help
fil: Tulong

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Footer
fil: Paanan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu
