mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: header
gl: cabeceira

en: Help
gl: Axuda

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Main menu
gl: Menú principal
