mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: header
ku: سەرینە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
