mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: header
nl: kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Main menu
nl: Hoofdmenu
