mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: content bottom
ru: под содержимым

en: header
ru: шапка

en: Help
ru: Справка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content top
ru: Над контентом

en: Main menu
ru: Главное меню
