mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: header
sq: kreu

en: Help
sq: Ndihmë

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe
