mulpo (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: content bottom
sv: innehåll - längst ned

en: header
sv: sidhuvud

en: Help
sv: Hjälp

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Main menu
sv: Huvudmeny
