mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: header
be: шапка сайта

en: Help
be: Дапамога

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main menu
be: Галоўнае меню
