mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: content bottom
es: contenido inferior

en: header
es: encabezado

en: Help
es: Ayuda

en: Left sidebar
es: Barra lateral izquierda

en: Footer
es: Pie de página

en: closure
es: cierre

en: Main menu
es: Menú principal
