mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: header
it: intestazione

en: Help
it: Aiuto

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Main menu
it: Menu principale
