mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: content bottom
pl: pod treścią

en: header
pl: nagłówek

en: Help
pl: Pomoc

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: closure
pl: zamykający

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Minimalistic two-column theme.
pl: Minimalistyczny, dwukolumnowy szablon.
