mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Footer
vi: Phần chân

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
