Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu
