Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес
