Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Address
bs: Adresa
