Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Address
ca: Adreça

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Email:
ca: Correu electrònic:
