Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Address
el: Διεύθυνση
