Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: Email:
et: E-post:
