Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: API Login ID
fi: API kirjautumis ID

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:
