Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Name:
fr: Nom :

en: API Login ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur pour l'API

en: Transaction Key
fr: Clé de transaction

en: Email:
fr: Courriel :
