Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Created Date
hu: Létrehozás dátuma

en: API Login ID
hu: API belépési azonosító

en: Transaction Key
hu: Tranzakciós kulcs
