Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Email
it: E-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: Email:
it: E-mail:
