Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Address
ja: 住所

en: API Login ID
ja: APIログインID

en: Transaction Key
ja: 取引キー

en: Email:
ja: Ｅメール:
