Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Address
lt: Adresas

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: Email:
lt: El. paštas:
