Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
