Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Address
nl: Adres

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Created Date
nl: Aanmaakdatum

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: Email:
nl: E-mail:

en: Key ID
nl: Sleutel-ID
