Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک
