Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Address
pt: Morada

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Created Date
pt: Data de criação

en: Transaction Key
pt: Chave de transacção
