Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Address
ru: Адрес

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Transaction Key
ru: Ключ транзакции
