Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Address
sv: Adress

en: API Login ID
sv: API för inloggnings-ID

en: Transaction Key
sv: Transaktionsnyckel

en: Email:
sv: E-post:
