Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่
