Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس
