Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Address
uk: Адреса

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Name:
uk: Назва:

en: Transaction Key
uk: Ключ транзакції

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Key ID
uk: Ід. ключа

en: Address:
uk: Адреса:
