Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل
