Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Created Date
vi: Ngày tạo

en: Key ID
vi: ID khoá

en: Address:
vi: Địa chỉ:
