Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል
