Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
