Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Email:
be: E-mail:
