Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Email:
bn: ইমেইল:
