Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
