Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Address
cs: Adresa

en: API Login ID
cs: Přihlašovací ID k API

en: Transaction Key
cs: Transakční klíč

en: Email:
cs: E-mail_
