Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Address
cy: Cyfeiriad
