Multi Authorize.Net API (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Created Date
da: Oprettelsesdato

en: API Login ID
da: API login ID

en: Transaction Key
da: Transaktions nøgle

en: Email:
da: E-mail:

en: API Name
da: API-navn
